جستجو در سایت
جستجو در سایت

لیپوماتیک

یکشنبه 26 آگوست 2018

 

لیپوماتیک جدیدترین روش تخلیه چربی از بدن با نتیجه ای کاملا متفاوت و باور نکردنی می باشد که با استفاده از ارتعاش و نوسان ثابت سلولهای چربی را از محل اتصالات آنها به یکدیگر جدا می سازد و بدون اینکه منجر به تخریب سلولهای چربی گردد، سلولهای بافت چربی را سالم از زیر پوست با عمل ساکشن خارج می نماید.

لیپوماتیک روشی کاملا سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی بوده و حجم زیادی از چربی را تنها در یک جلسه تخلیه می کند این روش بدون خطر ایجاد آمبولی بوده و کمترین درد، ورم و کبودی را دارد. این روش نه تنها باعث افتادگی بیشتر پوست نمی شود بلکه به سفت تر شدن آن نیزکمک می کند. نکته مهم و جالب این است که کاهش سایز تا مدتها بعد از عمل ادامه دارد و باعث رفع سلولیت نیز می شود.
در این روش به دلیل عدم استفاده از لیزر و عدم ایجاد حرارت در بافت چربى امکان فیبروز در بافت زیر پوست بسیار کم است، به این علت انتخاب دستگاه لیپوماتیک براى شکم خانم هایی که تاکنون زایمان نداشته اند مناسب تر است. این دستگاه توسط سازمان غذا و داروی آمریکا FDA تایید شده و سیستمی قابل اعتماد و اثبات شده است.

☑ مزایای لیپوماتیک:

  • تاثیر گذاری و دریافت نتایج مطلوب در کمترین زمان نسبت به سایر روش ها
  • لیپوماتیک یک روش بسیار ایمن می باشد
  • جلوگیری از شل شدن و افتادگی پوست
  • احتمال بروز آمبولی در این روش بسیار کم است
  • لیپوماتیک با بی حسی موضعی و بدون بی هوشی انجام می شود به همین علت عوارض احتمالی که ممکن است بعد از بی هوشی بروز نماید در این روش رخ نمی دهد
  • محافظت از پوست در مقابل سوختگی زیرا در این روش چربی ها با حرکات ارتعاشی و چرخشی تخریب می شوند.

 

 

[idea]اگر مایل به تماس کارشناسان ما با خودتان هستید لطفاً روی لینک کانال تلگرام کلیک کنید و کلمه Tamas را ارسال بفرمائید. همچنین می توانید کلمه Tamas را برای شماره 09303686164 ارسال بفرمائید.[/idea]

لینک پیج اینستاگرام کلینیک:

 

ارسال شده در جراحی زیبائی, لیپوماتیک شکم و پهلو توسط دکتر محمد کیائی | Tags: ,

ارسال نظر